«Алфаінтерпласт» — історія розвитку та діяльність компанії

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алфаінтерпласт» вже понад 20 років працює на ринку виробництва тари для різноманітної продукції.

У квітні 1994 року підприємство «Алфаінтерпласт» було зареєстроване виконкомом Луцької міської ради народних депутатів. На даний час засновником товариства є «MAPRO», що у місті Оломоуц, Чехія. В активі підприємства – 100% іноземний капітал.

Основними видами діяльності “Алфаінтерпласт” є виробництво та реалізація продукції із пластичних мас, зокрема ящиків для хлібобулочних виробів, м’ясопродуктів, молокопродуктів, овочів, фруктів, ягід та грибів, а також для пиво-безалкогольної, лікеро-горілчаної промисловості і т.д. Товариство також займається переробкою вторинної сировини та матеріалів.

У нас Ви можете купити якісну і безпечну пластикову тару, яка служить довго і надійно. Тара використовується для складування та транспортування харчових продуктів і напоїв. Тому ящики з пластику відповідають всім технічним і технологічним вимогам (закруглені кути, гладкі стінки, що забезпечують легке і якісне миття, спеціальний матеріал). Тара однаково добре використовується в різних температурних умовах і має відмінні механічні властивості.

Крім високої якості, «Алфаінтерпласт» пропонує своїм клієнтам низькі ціни на пластикові ящики та іншу тару. Справа в тому, що пластик, який випускає підприємство, піддається повторній переробці. Отже, на виготовлення тари не використовується дорогоцінна нафта. А це суттєво відбивається на ціні, а також важливо для охорони навколишнього середовища.

«Алфаінтерпласт» також пропонує послугу нанесення логотипу на пластикові ящики або іншу тару, що стане черговим нагадуванням про вашу торгову марку.

Звертайтесь в «Алфаінтерпласт»! Тут вам гарантують вигідні умови співпраці!

Усі контакти

Адміністрація
Бухгалтерія
Відділ продажу
Виробничо-технічний відділ