Пластикові ящики для пива та безалкогольних напоїв

Наша упаковка відрізняється якісними експлуатаційними та гігієнічними показниками, а також має привабливий естетичний вигляд. На бічній стороні тари є можливість розміщувати логотипи виробника і іншу необхідну інформацію. Колір виробів може бути базовим (червоним і синім) або підбирається індивідуально.

Тара для напоїв та інших продуктів

Замовити дзвінок

Під замовлення

Контейнер фармбокс тип AU зі складною кришкою

Розміри: 475х335х292 мм

Вага: 2 кг

Не має у наявності

Контакти

В'ячеслав

+380 50 488 99 50

Ірина

+380 95 888 48 19

Усі контакти

Часті питання

Чим первинні ящики відрізняються від вторинних?

arrow-to-bottom

Первинні ящики виготовляються з первинної HDPE гранули, а вторинні - це продукт переробки ящиків, які вийшли з експлуатації. Форма ящика однакова, але термін експлуатації первинних ящиків довший та вони мають допуск до контакту з харчовими продуктами, що підтверджується відповідними сертифікатами на відміну від вторинних.

Чи можна виготовити невелику партію ящиків за індивідуальними розмірами, що відрізняються від стандартних?

arrow-to-bottom

Ні. Виробництво ящиків розраховано на серійне виробництво у великих обсягах і всі витрати на розробку та виготовлення форми для ТПА розподілені пропорційно. Це є дуже кропітка робота з великим бюджетом та тривала в часі. Тому індивідуальний виріб чи невелика партія буде коштувати як виготовлені із золота, а не з пластика.

Як можна замовити ящики в інше місто?

arrow-to-bottom

На цьому сайті у кожного товару в каталозі розміщені кнопки переходу на торгові інтернет-майданчики Prom.ua та All.biz, де можна зробити замовлення он-лайн, вказавши свої контактні дані. Доставка ящиків здійснюється кур'єрською службою Делівері +21 грн. до вартості ящика. Найближче до вас відділення можна обрати на сайті: https://www.delivery-auto.com/uk-UA/Representatives/Index

Усі контакти

Адміністрація
Бухгалтерія
Відділ продажу
Виробничо-технічний відділ