PTAK WARSAW EXPO (м. Варшава, Польща) «ЦЕНТРАЛЬНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА 2019»

Новина від 3 February 2019

ТзОВ «Алфаінтерпласт» в представництві: директора – Скопюка В.П., директора з виробництва– Скопюка Р.П. та менеджера (управителя) зі збуту – Проць В.І. разом із представниками Волинської торгово-промислової палати відвідало «ЦЕНТРАЛЬНУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ  ВИСТАВКУ 2019» в м. Варшава, Польща, яка проходила 01-03 лютого 2019 р.

Відбулась демонстрація найширшого асортименту сільськогосподарської техніки, засобів для сільськогосподарського виробництва і продуктів харчування.

Тема цьогорічного ярмарку – «Ферма для майбутнього – сучасні технології».

На виставці  було представлено 6 тематичних секторів:

  1. Експозиція сільськогосподарських тварин у співпраці з ключовими асоціаціями селекціонерів тваринників великої рогатої худоби, коней, овець і альпак, а також домашньої птиці.
  2. Засоби для сільськогосподарського виробництва:

– добрива, засоби захисту рослин, промислові корми і кваліфікований насіннєвий матеріал.

  1. Виставка якісних харчових продуктів.

У співпраці з провідними організаціями і самоврядними органами с/г виробників, а також приватними підприємцями буде організований Сектор просування ключових польських агропродовольчих галузей (в тому числі такі сектори: як молочний, овочі і фрукти, гриби, свинина, яловичина, домашня птиця, баранина, а також інших харчові продукти).

  1. Сільськогосподарська техніка.

Виставка надала можливість ознайомитися з найсучаснішими машинами і устаткуванням, що використовуються в с/г, садівництві, а також в тваринництві і рослинному виробництві: трактори, комбайни, плуги, сівалки, розкидачі добрив, польові та садові обприскувачі, комунальні машини, дробильні установки, фуражні вози, розкидачі гною, обмотувальники рулонів, січкарні і пресувальні установки, обладнання для корівників, свинарників.

  1. Розумна ферма майбутнього.

Демонстрація інноваційних технологій на базі двох невеликих ферм, що спеціалізуються на тваринництві і на рослинництві. Ферми будуть відтворені і розташовані на території виставкового залу.

  1. Спеціалізовані послуги та підтримка агробізнесу.

Буде представлено широкий спектр послуг з підтримки виробництва, переробки, продажу і дистрибуції агропродовольчих товарів, а також спеціальні механізми фінансування експорту та інструменту залучення інвестицій, в тому числі можливості співпраці з державними структурами.

Мета виставки полягала в тому, щоб створити простір для ділових зустрічей міжнародного рівня, а також зміцнити існуючі ділові стосунки.

Усі контакти

Адміністрація
Бухгалтерія
Відділ продажу
Виробничо-технічний відділ